Przyjaciele Zippiego

Dzieci z oddziałów przedszkolnych otrzymały dyplomy potwierdzające ukończenie programu „Przyjaciele Zippiego”.
Podobnie jak w poprzednich latach, program był realizowany przez pedagogów szkolnych. Podczas 24 spotkań, prowadzonych z wykorzystaniem aktywnych metod pracy, dzieci poznawały świat emocji, uczyły się skutecznej komunikacji, budowania relacji przyjacielskich, rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie ze zmianami, stratą i różnorodnymi wyzwaniami dnia codziennego.
Jesteśmy przekonani, że nabyte kompetencje społeczne i emocjonalne będą wspierać naszych wychowanków w pokonywaniu trudności oraz budowaniu dobrych relacji z innymi.