Finał konkursu EKOKAMERA

11.06.2026 roku grupa uczniów klasy 7 A naszej szkoły miała okazję wziąć  udział w podsumowaniu konkursu ekologicznego EKOKAMERA   pod hasłem „ Szanuj wodę, kręć przyrodę”, które miało miejsce w Ośrodku Edukacji Leśnej w Grodźcu.

Organizatorami konkursu byli Starosta Koniński, Prezydent Miasta Konina, Wójt Gminy Grodziec oraz Nadleśnictwo Grodziec. Do konkursu zgłosiło się 51 drużyn trzyosobowych z różnych szkół powiatu konińskiego. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas pikniku na którym przygotowane były różne atrakcje. Największym powodzeniem cieszyły się warsztaty mydlarskie. Wszyscy uczniowie  również za udział  otrzymali nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności i chęci dbania o nasze środowisko oraz życzymy dalszych sukcesów w następnych latach.