DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

,,Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia.
 Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia’’

 

 W piątek 2 lutego w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Babcia  i Dziadzia to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji.Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.
Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce oraz złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. W odpowiedniej na ten dzień scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed swoimi bliskimi. Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To była wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. 
                                                                                                                   Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych.