DYSKOTEKA HALLOWEENOWO - ANDRZEJKOWA

Dzień 15 listopada 2023r. zapisał się w naszej pamięci jako dzień magii i czarów. Tego dnia w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Rychwale świętowaliśmy HALLOWEEN i ANDRZEJKI. Do tego dnia przygotowywaliśmy się pieczołowicie! Udekorowaliśmy szkolny korytarz ozdobami przygotowanymi przez uczniów naszej szkoły. Zorganizowaliśmy dyskotekę, której motywem przewodnim były halloweenowe postaci, takie jak: duchy, czarownice, nietoperze, czarne koty…Były też wróżby andrzejkowe.
Mogliśmy popuścić wodze fantazji i wykazać się umiejętnościami artystycznymi w konkursie plastycznym. Świetną okazją do współdziałania w grupie był konkurs na najciekawszą dynię Jack – O – Lantern. Podczas dyskoteki Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu zorganizowali kiermasz oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Czas umiliła wszystkim animatorka ze szkoły tanecznej Hajdasz, która przeprowadziła zajęcia taneczno-ruchowe.
Jak co roku społeczność naszej szkoły nie zawiodła nas pod żadnym względem. Przybyła liczną grupą i świetnie się bawiła. Humory dopisywały wszystkim i dlatego z niecierpliwością czekają już na przyszłoroczną dyskotekę. Było „ strasznie”fajnie.