Wycieczka do Warszawy

09.06.2026 roku uczniowie klas trzecich wybrali się na wycieczkę do naszej pięknej stolicy. Uczniowie zwiedzali zabytki Warszawy i poznawali historię odwiedzanych miejsc. Odwiedziliśmy także Stadion Narodowy, który zachwycił swoim wyglądem. Mogliśmy zobaczyć między innymi miejsca gdzie znani zawodnicy przebywają podczas zawodów, salę konferencyjną i płytę boiska.

To była bardzo udana i pouczająca wycieczka.