Finał konkursu EKOKAMERA
11.06.2026 roku grupa uczniów klasy 7 A naszej szkoły miała okazję wziąć udział w podsumowaniu konkursu ekologicznego EKOKAMERA pod hasłem „ Szanuj wodę, kręć przyrodę”, które miało miejsce w Ośrodku Edukacji Leśnej w Grodźcu.
Organizatorami konkursu byli Starosta Koniński, Prezydent Miasta Konina, Wójt Gminy Grodziec oraz Nadleśnictwo Grodziec. Do konkursu zgłosiło się 51 drużyn trzyosobowych z różnych szkół powiatu konińskiego. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas pikniku na którym przygotowane były różne atrakcje. Największym powodzeniem cieszyły się warsztaty mydlarskie. Wszyscy uczniowie również za udział otrzymali nagrody rzeczowe.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności i chęci dbania o nasze środowisko oraz życzymy dalszych sukcesów w następnych latach.


